Флаг

Byron • Role Play


Любиш Скайрим? Фанатієш від Відьмака? А може просто цікавишся середньовіччям? Тоді тобі саме до нас! Це - перший україномовний РП-сервер в Discord, та ще й у середньовічному сетингу з елементами фентезі, прямо як Skyrim, The Witcher, чи "The Chronicles of Narnia" (круто, еге ж?)). Тут ти можеш створити власного персонажа з унікальною й неповторною історією й досліджувати безкраї землі Дарії, знайомлячись з їх неймовірними мешканцями!
Участники: 31 Владелец сервера: MartianDill#3244
ИгрыМузыкаОбщениеRolePlayСообществоФильмыЮморДругое

Комментарии (5)

Нарешті знайшов такий сервер за 4 місяці:) Можливість взяти участь у розвитку світу та додати свого — мені таке до душі. Бажаю більшої кількості людей, щоб світ швидше розвивався!)

Оценка:
Урааааа початок Мене переповнюють емоції! Невже мій персонаж буде щось робити? Я точно можу сказати що я щасливий! ($_$)

Оценка:
Перший для мене українськомовний сервер, який справив на мене ще й до того ж приємне враження. Чудовий сервер з приємними людьми, спілкування з якими приносить лише задоволення. Очікуємо закінчення розробки, щоб насолодитися працею адміністраторів сповна. -)(изменено)

Оценка:
Ответы: 1
MartianDill#3244 26.09.2019 в 23:37
Дякую за теплі слова, спробуємо не підвести ))
Варте того, щоб зацікавитися. Чудовий сюжет, який постійно доповнюється, та учасники, що вас поважають та люблять

Оценка:
Ответы: 1
MartianDill#3244 26.09.2019 в 23:38
Стараємось ))
Це не передати словами... все настільки круто, що аж мову відбриє!! А цей фентезійно-середньовічний світ просто вау! Адміни постарались на славу! Сетинг дуже нагадує світ Скайриму, чи Відьмака, іще раси всілякі і народи... але засмучує, що сервер досі в розробці й надто мало людей ним користується.

Оценка:
Ответы: 1
MartianDill#3244 22.07.2019 в 21:51
Дякую за позитивний відгук )