Флаг

Byron • Role Play


Це-перший україномовний РП-сервер в Дискорді, та ще й у середньовічно-фентезійному сетингу, прямо як Skyrim(Скайрим), The Witcher, чи Chronicles of Narnia (круто, так?). Більше дізнаєшся на сервері))
Участники: 26 , Онлайн: 4 Владелец сервера: YkrOpChik#3244
ИгрыМузыкаОбщениеRolePlayСообществоФильмыЮморДругое

Комментарии (5)

Нарешті знайшов такий сервер за 4 місяці:) Можливість взяти участь у розвитку світу та додати свого — мені таке до душі. Бажаю більшої кількості людей, щоб світ швидше розвивався!)

Оценка:
Урааааа початок Мене переповнюють емоції! Невже мій персонаж буде щось робити? Я точно можу сказати що я щасливий! ($_$)

Оценка:
Перший для мене українськомовний сервер, який справив на мене ще й до того ж приємне враження. Чудовий сервер з приємними людьми, спілкування з якими приносить лише задоволення. Очікуємо закінчення розробки, щоб насолодитися працею адміністраторів сповна. -)(изменено)

Оценка:
Ответы: 1
YkrOpChik#3244 26.09.2019 в 23:37
Дякую за теплі слова, спробуємо не підвести ))
Варте того, щоб зацікавитися. Чудовий сюжет, який постійно доповнюється, та учасники, що вас поважають та люблять

Оценка:
Ответы: 1
YkrOpChik#3244 26.09.2019 в 23:38
Стараємось ))
Це не передати словами... все настільки круто, що аж мову відбриє!! А цей фентезійно-середньовічний світ просто вау! Адміни постарались на славу! Сетинг дуже нагадує світ Скайриму, чи Відьмака, іще раси всілякі і народи... але засмучує, що сервер досі в розробці й надто мало людей ним користується.

Оценка:
Ответы: 1
YkrOpChik#3244 22.07.2019 в 21:51
Дякую за позитивний відгук )